Vanilla SPA Kraków

Vanilla

S P A

Ukojenie

w Vanilla SPA

„Kto patrzy na zewnątrz, śni,
kto patrzy do wnętrza, budzi się..."

Carl Jung

Bogata gama zabiegów

Bogata gama zabiegów

Wizyta w Vanilla Spa w Krakowie to wyjątkowe doświadczenie dla ciała i ducha. Niecodzienna okazja, aby zajrzeć w głąb siebie i odkryć nowe pokłady wewnętrznego spokoju i siły, które drzemią głęboko uśpione wewnątrz każdego z nas…
Vanilla Spa to miejsce, w którym odnajdziecie harmonię i spokój. Nasza oferta zawiera nie tylko bogatą gamę zabiegów upiększających na twarz i ciało oraz masaży, ale również
relaksujących rytuałów. Odpoczynek przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwonków Shanti sprawia, że poczują się Państwo pięknie na zewnątrz, jak i w środku. Z kolei wyjątkowa, kameralna strefa relaksu pozwala wyciszyć się przed zabiegami czy w trakcie korzystania z kompleksu saun i łaźni.

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Zapraszamy do wspólnej podróży w świat ekscytujących wrażeń, które otworzą umysł i pozwolą rozwinąć skrzydła marzeniom. Zespół Vanilla Spa zadba o odpowiednią motywację, aby mogli Państwo oderwać myśli od codzienności i z pełną świadomością oddać się fali zmysłowych doznań.

Pracujemy bez pośpiechu, metodami naturalnymi i przy wykorzystaniu wyselekcjonowanych kosmetyków z najwyższej półki, poświęcając każdemu Klientowi dokładnie tyle czasu ile potrzebuje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czekamy na Państwa codziennie od 11:00do 20:00.