.


Każdy z Nas jest inny, ma inne odczucia oraz potrzeby. Dlatego indywidualnie ustalamy siłę nacisku oraz przebieg całości tak by idealnie wykonać masaż.                                                                             

Używamy najwyższej jakości naturalnych oleii, bezpiecznych i dobroczynnych dla skóry.     

 

Klasyczny Masaż Całego Ciała

To zabieg terapeutyczny, w którym wykorzystuje się najwięcej technik opracowujących mięśnie. Szczególnie dobry efekt przynosi on w stanach napięcia, bólów ciała w szczególności kręgosłupa spowodowanych przemęczeniem oraz stresem. Masaż wykonywany jest na bezzapachowym naturalnym oleju ze słodkich migdałów. W zależności od wybranej wersji czasowej masaż obejmuje jedną wybraną partię ciała (masaż częściowy 25 min) / plecy wraz z karkiem oraz ręce i nogi (55 minut) / całe ciało włączając stopy, brzuch oraz dłonie (85 min).

Czas: 25/55/85 min.; Cena: 130/220/320 PLN

 

Masaż Relaksacyjny

Charakteryzuje się spokojnymi, płynnymi ruchami, które rozluźniają spięte, przemęczone ciało. Ponadto działa na układ nerwowy; pozwala głęboko wypocząć, odciąć się od codziennych stresów, po prostu odpłynąć… Indywidualnie ustalamy siłę nacisku oraz przebieg całości tak by idealnie wykonać masaż, używamy bezzapachowego, naturalnego oleju ze słodkich migdałów. W zależności od wybranej wersji czasowej masaż obejmuje jedną wybraną partię ciała (masaż częściowy 25 min) / plecy wraz z karkiem oraz ręce i nogi (55 minut) / całe ciało włączając stopy, brzuch oraz dłonie (85 min).

Czas: 25/55/85 min.; Cena: 130/220/320 PLN

 

Kobido Japoński Masaż Twarzy - NOWOŚĆ

Naturalny lifting twarzy Kobido opiera się na filozofii, która traktuje piękno jako idealną harmonię pomiędzy fizycznym, emocjonalnym i duchowym zdrowiem oraz samoleczeniem. Skuteczność zabiegu porównywana jest do zabiegów medycyny estetycznej i jest dla nich naturalną alternatywą. Wpływa na wygląd twarzy i kondycję skóry. Przede wszystkim zmniejsza napięcie mięśni i pomaga im się rozluźnić. Cera jest lepiej dotleniona i odżywiona. Głównym celem masażu jest bezinwazyjny lifting, który jest możliwy dzięki pobudzonej produkcji kolagenu i elastyny. Mięśnie są rozluźnione, a skóra napięta, więc odzyskuje młodzieńczy wygląd. Ma także pozytywne efekty zdrowotne. Masaż zmniejsza uczucie stresu, pozwala się odprężyć i zrelaksować. Koryguje zmiany powstałe na skutek bruksizmu i zmniejsza sztywność mięśni twarzy a nawet pozwala pozbyć się uciążliwych bólów głowy. Wykonujemy go na naturalnym oleju jojoba, który swoją budową zbliżony jest do sebum ludzkiego, dzięki czemu doskonale pielęgnuje skórę i odpowiada na jej potrzeby.

Czas: 55 min.; Cena: 320 PLN

 

Masaż Aromaterapeutyczny

Holistyczny masaż wykorzystujący prozdrowotne właściwości naturalnych olejków eterycznych. Ma działanie terapeutycznie poprzez dotyk, zmysł węchu oraz wnikanie substancji leczniczych przez skórę do całego organizmu. Pierwszym i najważniejszym etapem terapii jest rytuał doboru olejków aromatycznych, które po połączeniu i podgrzaniu z naturalnym olejem ze słodkich migdałów tworzą indywidualną leczniczą mieszankę. Po nim następuje masaż, który obejmuje jedną wybraną partię ciała (masaż częściowy 25 min) / plecy wraz z karkiem oraz ręce i nogi (55 minut) / całe ciało włączając stopy, brzuch oraz dłonie (85 min).

Czas: 25/55/85 min.; Cena: 160/250/350 PLN

 

Aksamitny Masaż Świecą
 

Ekskluzywny masaż pielęgnujący skórę i działający ciepłem na samopoczucie. Luksusowa świeca do masażu wykonana jest z najwyższej jakości składników; masła shea, oleju kokosowego oraz perfum. Podgrzana przed masażem świeca zamienia się w pachnący olejek, który nawilża skórę i pozostawia ją jedwabistą w dotyku. Kolekcja świec do masażu została stworzona zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Umożliwia każdemu wybór idealnego zapachu najlepiej podkreślającej jego osobisty styl.

Czas: 55/85 min.; Cena: 250/350 PLN

 

Zmysłowy Masaż Płynną Czekoladą

Propozycja masażu, który łączy pielęgnację oraz relaks z działaniem na zmysły. Zabieg wykonujemy płynną, gorącą czekoladą. Mikroelementy i witaminy A, E, F i H zawarte w czekoladzie uzupełniają ich braki w skórze, poprawiają jej jędrność i elastyczność. Flawonoidy - antyoksydanty zatrzymują procesy starzenia. Dotyk w połączeniu z aromatem czekolady wprowadzi w błogi nastrój.

Czas: 55 min.; Cena: 250 PLN

 

Masaż Gorącymi Kamieniami 

Kamienie używane podczas terapii to bazalty. Ich niesamowite właściwości pozwalają nie tylko na wykonanie wyjątkowego, rozgrzewającego zabiegu, lecz przede wszystkim na uzdrawiającą terapię wykorzystującą moc natury. Bogaty skład chemiczny bazaltu między innymi wysoka zawartość rdzy, powoduje przyspieszenie leczenia chorób naczyń krwionośnych, wpływa rozluźniająco na układ mięśniowy oraz na poprawę nastroju . Masaż kamieniami wulkanicznymi regeneruje, poprawia krążenie i metabolizm oraz oczyszcza organizm z toksyn.

Czas: 55 min.; Cena: 250 PLN

 

Masaż Bambusami

Egzotyczny masaż łączący techniki manualne  z użyciem bambusowych pałeczek. Intensywne doznania podczas zabiegu dają przyjemność oraz rozluźnienie nawet najbardziej spiętym mięśniom. Dodatkowym efektem jest drenaż, modelowanie sylwetki i działanie antycellulitowe. Po masażu ciało jest głęboko odprężone i lekkie.

Czas: 25/55 min.; Cena: 160/250 PLN

 

Masaż Sportowy

Masaż usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przyspiesza krążenie limfy, a co za tym idzie zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni, szybciej usuwa zbędne produkty przemiany materii i wspomaga procesy regeneracyjne. Pozwala zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym. Usuwa objawy napięcia mięśni oraz szybko podwyższa zdolność do pracy całego organizmu.

Czas: 25/55 min.; Cena: 150/250 PLN

 

Masaż dla dzieci (do 12 lat)

Relaksacyjny masaż ciała, wykonany na bezpiecznych naturalnych produktach. O słodkich zapachach czekolady lub sezonowych owoców. Masaż może być wykonany razem z rodzicem we wspólnym gabinecie.

Czas: 45 min.; Cena: 99 PLN

 

Rytualny Masaż Twarzy / Liftingujący Masaż Twarzy Anti-Aging

Masaż może być wykonany w dwóch wariantach do wyboru:

- Holistyczny masaż obejmujący twarz, głowę, szyję i kark połączony z pielęgnacyjnym działaniem olejów i łagodzącymi emocje dźwiękami dzwonków Shanti.

- Intensywny masaż liftingujący z zastosowaniem technik poprawiających sprężystość mięśni i skóry twarzy.

Czas: 25 min.; Cena: 150 PLN

 

Masaż Twarzy, Szyi i Dekoltu Szklanymi Kulami

Masaż ten to połączenie manualnego masażu twarzy z masażem szklanymi kulami. Gładkość szklanych kul i płynne ruchy podczas masażu dają efekt głębokiego odprężenia i liftingu twarzy, delikatnie stymulując skórę i mięśnie. Podczas masażu płyn znajdujący się w kulach kojąco przelewa się, bulgocze co dodatkowo potęguje efekt relaksu. Masaż może być wykonany także w wersji krio, w której kule spełnią rolę chłodzącą, wspomagając likwidację obrzęków oraz zwężając pory.

Czas: 25 min.; Cena: 150 PLN

 

Masaż Relaksacyjny Stóp z Elementami Refleksoterapii

Ten wyjątkowy, odprężający masaż wzbogacony o elementy refleksologii wpływa na poprawę samopoczucia, daje uczucie lekkości i relaksuje.

Czas: 25 min.; Cena: 150 PLN