Vanilla Spa zostało oficjalnym ambasadorem włoskiej marki BIOLINE Jatò w Małopolsce!


Z dumą informujemy, że pragnąc doskonalić swoje zabiegi i niezmiennie dbając o ich jakość Vanilla Spa zostało oficjalnym ambasadorem włoskiej marki BIOLINE Jatò w Małopolsce.

Połączył nas profesjonalizm oraz wyznawane wartości.

Celem Bioline Jatò jest „poszukiwanie ideału piękna, zdrowia i dobrego samopoczucia, jako źródła energii i kreatywności”. Z tą myślą przewodnią Nasz Zespół będzie reprezentował markę w Małopolsce.

Zapraszamy na najwyższej jakości zabiegi na twarz oraz ciało.

 

Historia Bioline

Włoska firma kosmetyczna rodziny Corradini.
Bioline powstała w 1979 roku w Trento jako efekt pasji, oddania i charakteru rodziny Corradini, która dzięki tym cechom i wartościom przekształciła mały, lokalny interes w firmę będącą na szczycie międzynarodowej kosmetyki profesjonalnej. Szacunek dla tradycji, terytorialność i uznanie znaczenia dobrego samopoczucia dają Bioline siłę, konkurencyjną i wyjątkową wartość.
Początkiem była SEA (Szkoła Kosmetyki Stosowanej), założona w celu wykwalifikowania kosmetyczki do spersonalizowanej obsługi i indywidualnej porady, skoncentrowanej na różnorodnych potrzebach urody i dobrego samopoczucia. Późniejsze zainwestowanie zasobów i energii w badania kosmetologiczne zaowocowało stworzeniem profesjonalnych zabiegów oraz linii produktów do pielęgnacji domowej, które uczyniły z Bioline idealnego partnera dla profesjonalistów i wymagającej klienteli.