Strefa Wegan


Tradycją Vanilla Spa jest korzystanie z naturalnych i wegańskich produktów. Tu znajdziesz zabiegi skomponowane w 100 % z wegańskich certyfikowanych składników.

 

Wegański Rytualny Masaż Ciała

Rytualny, odprężający masaż ciała, głowy oraz stóp, poprzedzony oczyszczającą, cytrusową kąpielą stóp. Zastosowanie wegańskiego aromatycznego olejku ze słodkich migdałów działa zmiękczająco i odżywczo na skórę. Aromatyczna kompozycja zapachowa oraz spokojne techniki masażu dają głębokie odprężenie ciała i umysłu. Masażowi towarzyszą dźwięki mis tybetańskich oraz dzwonków Shanti.

Czas: 75 min.; Cena: 290 PLN

 

Wegański Pielęgnacyjny Rytuał na Ciało

Wprowadzeniem do rytuału jest oczyszczająca, cytrusowa kąpiel stóp w Strefie Relaksu. Kolejny krok to odnawiający i odświeżający peeling pomarańczowy z witaminą C o innowacyjnej nietłustej formule, opartej na naturalnym cukrze oraz zmielonych pestkach kokosa. Zwieńczeniem zabiegu jest aplikacja wegańskiego masła do ciała o słodkim zapachu żurawiny, które odżywia skórę i poprawia jej barierę hydrolipidową. Kompozycja naturalnego masła shea, oleju arganowego, oleju jojoba, oleju z kiełków pszenicy i oleju ze słodkich migdałów długotrwale nawilża, uelastycznia i regeneruje skórę. Obecny w składzie olej żurawinowy ma działanie przeciwrodnikowe, regenerująće i wygładzające. Cały rytuał poprzeplatany jest dźwiękami gongów tybetańskich, dzwonków Shanti i szumu deszczu.

Czas: 75 min.; Cena: 310 PLN

 

Rytualny Masaż Twarzy

Holistyczny masaż obejmujący twarz, głowę, szyję i kark połączony z pielęgnacyjnym działaniem olejów i łagodzącymi emocje dźwiękami dzwonków Shanti.

Czas: 25 min.; Cena: 130 PLN