Regeneracyjny Zabieg ze Śluzem Ślimaka


Dbając o każdy detal firma Nature Cosmetic opracowała i wdrożyła nowoczesny, ściśle kontrolowany system hodowlany działający w zgodzie z naturą ślimaka, a następnie bezpieczną dla swoich podopiecznych metodę pozyskiwania śluzu. Efektem naturalnej współpracy ze ślimakiem jest śluz czysty, gęsty, bogaty w składniki aktywne.

 

Oprócz znakomitych właściwości pielęgnacyjnych śluz ślimaka wykazuje dobroczynny wpływ na różnego rodzaju problemy skórne.

Firma działając w zgodzie z naturą i nauką kosmetologii rozwinęła współpracę z cenionym, certyfikowanym laboratorium kosmetycznym o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu połączeniu wypracowała testowane klinicznie produkty bogate w naturalne składniki aktywne.

 

Skuteczność śluzu potwierdzona jest m.in. badaniami dermatologicznymi, aplikacyjnymi (z udziałem osób ze schorzeniami skórnymi) oraz aparaturowymi (z udziałem osób bez schorzeń skórnych) przeprowadzonymi w akredytowanej i certyfikowanej klinice dermatologii.

 

 

Zapraszamy na kompleksowe zabiegi do VANILLA SPA i skorzystania z nieocenionej mocy składników aktwnych prosto z natury. Tak o naszych zabiegach pisze Miasto Kobiet

 

Nowość w Vanilla Spa – Rytuał wygładzająco-ujędrniający ze śluzem ślimaka

Kolejna, rytualna odsłona kultowego już w Vanilla Spa zabiegu pielęgnacyjnego z wykorzystaniem kosmetyków marki Nature Cosmetics. A w nim najnowszy produkt – ampułka z naturalnym śluzem ślimaka oraz kwasem hialuronowym, która poprawia elastyczność, nawilżenie i gęstość skóry. Połączenie nisko- i wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz śluzu ślimaka intensywnie pielęgnuje i regeneruje skórę. Aromatyczne powitanie, wprowadzające w odprężający nastrój rozpoczyna ten bogaty rytuał, który łączy relaksacyjny masaż twarzy oraz drenujący kriomasaż okolic oczu. Podczas zabiegu wykorzystywane jest Serum  Healthy Skin o wysokiej zawartości śluzu ślimaka 98,2% w połączeniu z naturalnym olejem Jojoba, bogatym w witaminy, co doskonale wpływa na kondycję skóry, odżywiając ją oraz wygładzając.  Zwieńczeniem zabiegu jest maska biocelulozowa – regenerująca, nawilżająca i ujędrniająca, a do niej dodatkowy płat biocelulozowy na szyję lub dekolt do wyboru oraz specjalna maska multifunkcyjna na okolicę oczu.

Czas: 55 min.; Cena: 280 PLN

 

Regeneracyjny zabieg ze śluzem ślimaka 

Znany ze swych dobroczynnych właściwości śluz ślimaka posiada w swoim składzie substancje niezbędne w procesie regeneracji skóry. Główny produkt – Serum Healthy Skin zawiera aż 98,2% tej dobroczynnej substancji. Ekspresowy zabieg w krótkim czasie dogłębnie nawilży i odżywi skórę,  zadziała kojąco na podrażnienia i zaczerwienienia.

Czas: 30 min.; Cena: 150 PLN