Oferta Konferencyjna - Ekspresowa Regeneracja


Podczas przerwy konferencyjnej zapraszamy Państwa do odwiedzenia Vanilla Spa

na I piętrze oraz do skorzystania ze specjalnej  oferty zabiegów ekspresowych na twarz oraz ciało. Poniższe zabiegi będą premiowane 5 % rabatem.

 

Regeneracyjny zabieg ze śluzem ślimaka – znany ze swych dobroczynnych właściwości śluz ślimaka posiada w swoim składzie substancje niezbędne w procesie regeneracji skóry.  Ekspresowy zabieg w krótkim czasie dogłębnie nawilży i odżywi skórę,  zadziała kojąco na podrażnienia i zaczerwienienia.  Zabieg z użyciem polskich kosmetyków o udowodnionym działaniu.

Czas: 30 min.; Cena: 150 PLN

 

Częściowy masaż ciała –  masaż klasyczny lub relaksacyjny skoncentrowany się na wybranym obszarze ciała. Zastosowane techniki oraz siła masażu dobrane są dla każdego z Gości indywidualnie. Efektywnie rozluźnia i relaksuje.

Czas: 25 min.; Cena: 130 PLN

 

Rytualny masaż twarzy – holistyczny masaż obejmujący twarz, głowę, szyję oraz kark połączony z aromaterapeutycznym działaniem naturalnych olejków eterycznych. Specjalne techniki masażu oraz właściwości naturalnych olejów sprawiają, że skóra pozostaje jędrna, głęboko nawilżona i odżywiona.

Czas: 25 min.; Cena: 130 PLN

 

Masaż relaksacyjny stóp z elementami refleksoterapii – ten wyjątkowy, odprężający masaż wzbogacony o elementy refleksologii wpływa na poprawę samopoczucia, daje uczucie lekkości i relaksuje. Opracowanie punktów i stref reflektorycznych, będących odzwierciedleniem mapy ciała wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu. 

Czas: 25 min.; Cena: 130 PLN