Informacje ogólne
 

• Vanilla Spa otwarte jest codziennie w godzinach: 11.00 - 20.00
Istnieje możliwość rezerwacji zabiegu od godz. 10.00 lub przedłużenia godzin otwarcia Vanilla Spa do 21.00 (konieczna wcześniejsza rezerwacja z conajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem).

• Goście Vanilla Spa mogą bezpłatnie skorzystać z miejsca postojowego w garażu podziemnym.

• Vanilla Spa to miejsce, gdzie można odetchnąć i zrelaksować się. Prosimy o przestrzeganie tej zasady i prawa Gości do odpoczynku – zwracamy się z prośbą o zachowanie odpowiedniego tonu głosu. 
W dbałości o Państwa relaks i pełne odprężenie prosimy o wyłączenie lub wyciszenie telefonów komórkowych i pozostawienie ich w zamykanych szafkach w garderobie.


• Higiena i bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne. Strefa Saun i Łaźni oraz sprzęt wykorzystywany podczas zabiegu jest dezynfekowany i sterylizowany.

Na terenie całej Strefy Saun i Łaźni oraz Strefy Relaksu obowiązuje strefa tekstylna.

• Produkty kosmetyczne sprzedawane w Vanilla Spa są nowe, nieużywane i przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jeżeli produkt nie jest zniszczony i nie został otwarty – istnieje możliwość wymiany produktu na inny w ramach tej samej kwoty (ewentualna różnica nie zostanie zwrócona).


• Korzystające z „Pakietu dla Kobiet w Ciąży” Panie zobowiązane są do okazania zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w objętych pakietem zabiegach.

• Podczas wizyty w Vanilla Spa obowiązuje zakaz palenia i spożywania napojów alkoholowych, a korzystanie z peelingów ciała w saunie parowej możliwe jest tylko przy rezerwacji VIP.

 

 

Rezerwacje


• Zachęcamy do rezerwacji preferowanych zabiegów i masaży na kilka godzin przed ich planowanym terminem. W celu zaplanowania wizyty prosimy o kontakt: tel. +48 (12) 297-40-04 mail: biurospa@vanillaspa.pl 
W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji nie możemy zagwarantować wykonania zabiegu.


• Goście hotelu Niebieskiego mogą dokonać rezerwacji dzwoniąc z pokoju hotelowego pod numer 775.


• Godzina podana przy dokonywaniu rezerwacji jest godziną rozpoczęcia zabiegu, dlatego zapraszamy Państwa do przybycia 10 minut (lub 30 minut wcześniej, jeżeli zamierzają Państwo korzystać z saun i łaźni) przed zaplanowanym rytuałem w Vanilla Spa. Pozwoli to bez pośpiechu przygotować się do zabiegu: przebrać się, wypełnić osobistą Kartę Klienta Spa (przy pierwszej wizycie).


• Doskonale rozumiemy, że czasami na spóźnienie nie ma wpływu. Zawsze zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby usługa była jak najpełniejsza, pomimo spóźnienia. Jeżeli jest to możliwe i po Twojej wizycie mamy chwilę wolnego czasu – zrobimy pełny zabieg. Jednak nie zawsze jest taka możliwość i nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować. W razie spóźnienia bardzo prosimy o jak najszybszy kontakt i informację.

 

W SPA

• Po przybyciu zaprosimy Państwa do przebrania się w garderobie (lub gabinecie) w pareo, obuwie i bieliznę jednorazową.


• Prosimy dać sobie 20-30 min., aby móc w pełni skorzystać z prysznica i dobrodziejstw saun i łaźni przed zabiegami Spa. Pozwoli to na pełen relaks, rozgrzeje mięśnie i przygotuje ciało do dalszych rytuałów.


• Przed rozpoczęciem zabiegu kosmetyczka/masażysta przeprowadzi z Państwem krótki wywiad zdrowotny, aby upewnić się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu (informacja ta jest traktowana jako poufna).


• Przy wykonywaniu masaży i zabiegów na ciało szczególną uwagę przykładamy do Państwa samopoczucia, dlatego podczas trwania masażu odsłonięta jest tylko ta część ciała, która jest masowana.


• Pragniemy, by czuli się Państwo komfortowo. Prosimy o bezpośrednie sugestie do naszych terapeutów odnośnie swoich preferencji lub obaw. Pozwoli to na indywidualne dobranie odpowiedniego sposobu przeprowadzenia zabiegu, np. dopasowania siły nacisku przy masażach czy skupienie się na obszarze, który wymaga większej uwagi. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące zabiegu mogą Państwo w każdym momencie zwrócić się o wyjaśnienie do terapeuty Spa.


• Po zabiegu warto chwilę odpocząć w Strefie Saun i Łaźni, aby mogli Państwo łagodnie powrócić do otaczającej rzeczywistości

Bezpośrednio przed i po zabiegu warto unikać kąpieli słonecznych, na godzinę przed planowanym zabiegiem unikać obfitych posiłków, przed i po zabiegu pić dużo wody niegazowanej.